Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese teksa po pozonte para aparatit fotografik.

Aty shihet e veshur me pantallona farmerke, bluzë të zezë dhe atlete të kombinuara me kapele.

Ndryshe, Dhurata ka publikuar edhe një fotografi të fytyrës ku duket bukur./Indeksonline/