ShowBiz

DiCaprio ndahet nga bjondja daneze, dashurohet në tjetër bukuroshe? (Foto)

A e ka braktisur Leonardo DiCaprio, Nina Agdal për një tjetër modele? Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, aktori i kanë vënë syrin modeles britanike, Roxy Hornen, ndërkohë që akoma ishte në lidhje me buroshen daneze.

Një burim për “Radar Online” ka raportuar se DiCaprio dhe Hornen janë takuar për herë të parë në një klub në Londër, vitin e kaluar.

 “Leo ka kohë që i shkruan mesazhe Roxy muajt e fundit, edhe pse të gjithë mendonin se Nina ishte e dashura e tij”, ka thënë burimi. Dyshja raportohet të kenë qenë miq për shumë vite, por DiCaprio ka dëshiruar që miqësia e tyre të shkojë me tej.
nina-3
nina-2
nina-1
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top