Kosovë-Shqipëri

Digjet një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot

auto_zjarri-635x3301492717331

Në rrethana ende të panjohura është përfshirë nga zjarri një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot.Rasti ka ndodh gjatë ditës së djeshme, njofton Klan Kosova.

“Njësiti zjarrfikës ka dal në vend të ngjarjes dhe ka shuar zjarrin”, thuhet në raportin e Policisë.

Përveç dëmeve materiale nuk është raportuar për të lënduar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top