Kronikë

Digjet një shtëpi në Pejë

auto_peja1507372319 (1)

Një person ka njoftuar policinë e Kosovës se shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri në rrugën “Faton Nikqi” në Pejë.

Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin, thuhet në njoftimin e PK-së.

Përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

To Top