Don Phenom ka qenë protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”.

Reperi është vënë përball pyetjeve të sikletshme, ku duhej zgjedhur mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, ai e pati të vështirë të zgjedhte edhe mes dy reperëve të njohur të skenës muzikore shqiptare.

Është fjala për Capital T dhe Majk, për të cilët Don Phenom nga “TBA” kishte disa fjalë për t’i thënë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:16 dhe mësoni përgjigjen e reperit./Lajmi.net/

Loading...