Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini vijon të shijojë disa ditë relaksi sëbashku me bashkëshortin e saj Dragos Savulescu.

Ai ka postuar ditën e sotme një video ku tregon se çifti është duke shijuar një mëngjes tropikal me një pamje vërtetë të mrekullueshme.

Gjithashtu në këtë video shohim Martinin me bikini, ndërkohë që duket më joshëse dhe seksi se asnjëherë më parë./Gazeta Express/

 

Loading...