Këngëtarja Rita Ora mbrëmë e ka ndezur rrjetin me një foto ku shfaqet 100% lakuriq, e Dua Lipa sotpër dallim prej saj, dukej joshëse duke u argëtuar ku hipi edhe mbi tavolinë.

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa nuk po e lëshojnë numrin 1, si për suksese ashtu edhe për provokime nëpërmjet rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net

Rita Ora mbrëmë në Instagram ndau me ndjekësit një fotografi në të cilën dukej tejet joshëse e zhveshur 100%.

Sigurisht se qëllimi i saj ishte ta rimarr vëmendjen, andaj ia doli pasi gjatë gjithë mbrëmjes së djeshme përmendej emri i saj.

Për dallim prej Ritës, Dua nuk ka dalë nudo por në një foto ku shihet duke u argëtuar ka hipur mbi tavolinë dhe ka rrëmbyer poashtu vëmendjen.

Dua ka treguar se as herë që dehet vazhdon e thotë: A mund të bëj një dolli./Lajmi.net/