Dua Lipa së fundmi ka publikuar një foto në Instagram në të cilën duket shumë joshëse.
Me bikini të zeza, vithet e kthyera në drejtim të syrit të kamerës, këngëtarja shqiptare ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta përkrah imazhit, shkruan lajmi.net

”Urrejtësit do të urrejnë” shkruan ajo tek fotografia e postuar mbishkrim me të cilin ka lënë të kuptohet se asaj nuk i bën aspak përshtypje se çka mendonjë të tjerët.

Dua, po vazhdon sukseset me muzikë nëpër botë dhe është aktive në turneun e saj në kuadër të të cilit datën 10 gusht e ka ndarë për koncertin në Kosovë./Lajmi.net/

Haters gonna hat.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Loading...