Siç duket është një nga personazhet që mezi pret që ta festojë ditëlindjen.
Bukuroshja e ekranit, Blerona Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të kuq, e tejet elegant, shkruan lajmi.net

Si gjithmonë, në fokus ajo kishte vënë gjoksin bombastik dhe këmbët seksi.

Fotos, Blerona ia la një shkrim ku tha se në këtë mënyrë ajo po e pret ditëlindjen!/Lajmi.net/

Waiting for my bday like ??

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Loading...