Është bërë nostalgjike.
Luana Vjollca ka publikuar disa fotografi në Instagram, të bëra në puntatat e emisionit të saj ‘Shiko kush luan’, shkruan lajmi.net

E fotoja e parë e saj, ishte shumë e nxehtë, pasi këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare kishte zbuluar këmbët seksi.

“Kujt i ka munguar “Shiko Kush LUAN” ?” janë fjalët që Luana ua la këtyre fotove./Lajmi.net/

Loading...