Policia raporton se një femër nga Prishtina ka raportuar në vazhdimësi e ka detyruar që t’i japë para ndërsa dje duke e kërcënuar i dyshuari i ka kërkuar 13 mijë euro

Njësiti i hetuesisë ka arritur që ta identifikojë dhe ta arrestojë të dyshuarin. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/