Ndërron jetë këngëtarja e njohur, e cila është gjetur e therur me gërshërë në shtëpinë e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme aziatike Priyani Jayasinghe, e cila besohet se është vrarë nga bashkëshorti i saj.

Të paktën kështu mendojnë mediat lokale. Disa media në Sri Lanka, përfshirë një gazetar të Reuters raportojnë se policia është vënë në kërkim të bashkëshortit të këngëtares, për ta marrë në pyetje rreth kësaj ngjarjeje

Lajmi për ndarjen nga jeta të Priyani-t u konfirmua edhe nga familjarët e saj në rrjetet sociale. Ajo ishte nënë e dy fëmijëve dhe lidhur me këtë kanë shkruar edhe emdiat e njohura ndërkombëtare.

 

Loading...