Në postimin e fundit ajo  ka pozuar super sexy por njëkohësisht dhe irriton fansat. Teksa mban në kokë një shami ajo pozon me bikini ‘braziliane’ që i nxjerrin në shesh gjithë hiret e saj bombastike.

Pelqimet ndaj kësaj foto kanë qenë të shumta po ashtu dhe komentet. Por Rashel ka marë një vendin të befasishëm për të mbyllur komentet e fansave. /Gazeta Express/

 

Loading...