Është një nga vajzat më të përfolura të showbizz-it dhe kjo pasi gëzon disa asete për të cilat jo vetëm meshkujt i adhurojnë por ndoshta edhe femrat xhelozohen.

Ndoshta ju jeni kureshtar të dini se çfarë mase ka gjoksi bombastik i Iva Alikos dhe tashmë kjo tashmë është një çështje e cila e ka marrë përgjigjen.

Teksa një fans e ka pyetur në një poll që bukuroshja ka zhvilluar në Instagram, Iva është përgjigjur duke treguar se e ka gjoksin numri 5.

S’ka më kureshtje! Tani e mësuat të vërtetën…

ImageImageImageImage

Loading...