Sport

Edhe një “golazo” i Bardhit (VIDEO)

Enis Bardhi vazhdon të shkëlqej në futbollin spanjoll. Mesfushori shqiptar ka shënuar një gol fantastic nga goditja e lirë në miqësoren kundër Elces (0-2). Bardhi e realizoi golin e dytë për rezultatin përfundimtar 0-2. Rrallë ka ndodhur që ndonjë lojtar I ri të përshtatet në skuadër të re sikur shqiptari Bardhi. Ne me padurin po e presim fillimin e sezonit të ri në La Liga dhe vendi në përbërjen e parë të Levantes duket i garantuar./lajm

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top