Egzona Muqiqi tashmë është ndër nuset më të njohura të Kosovës.

Ajo është një grua mjaftë e zonja që menaxhon me shumë sukses bizneset e saj, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Tashmë ajo është shtatzënë e edhe e tillë është mjaftë aktive.

Sot ka publikuar dy foto ku shfqet me një fustan të bukur dhe të ngusht, ndërsa vërehet qartë se barku i saj është rritur ndjeshëm. /ORAinfo/