Kronikë

Ekskluzive/”Ma vranë burrin për herë të dytë, Jurgen Kurti i lirë”, shpërthen Vjollca Arapi

ma vraneeee

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ndodhi në muajin prill të këtij viti ndërsa bashkëshortja e Arapit akuzon vëllezërit Ekonomi dhe Jurgenin si shkaktarë të vdekjes së bashkëshortit, ndërsa thotë se ata kanë mundur ‘ia hedhin pa marrë asnjë dënim, për shkak se kanë korruptuar gjykatësit e prokurorët. Madje Vjollca Arapi, në një komunikim me JOQ.al, duke sjellë edhe fotot e rënda që i ka bërë të shoqit pasi kishte ndërruar jetë, me dëshirën e saj të plotë për publikim, Klikoni me poshte per t’i pa foto dhe lexu shkrimin

Agim-Arapi1
ma vraneeee

To Top