Eleni Foureira është shqiptarja e cila javë më parë përfaqësoi Qipron në “Eurovizion”.
Ajo është ndër të paktat artiste kënga e së cilës po tregon sukses edhe pas përfundimit të festivalit, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka vendosur të pushojë për disa ditë, ajo ka publikuar disa fotografi nga plazhi, përmes të cilave tregon linjat perfekte trupore. “Më jep diell????”, ka shkruar ajo mbi fotografinë në të cilën pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që ditë më parë, Eleni ka marrë mirënjohje nga presidenti i Qipros, Nicos Anastasiades, për përfaqësimin dinjitoz në “Eurovizion”.

 

Loading...