Jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më tërheqëse shqiptare.
Elita Rudi shquhet për dukjen e saj atraktive dhe pozat provokuese që nuk ngurron të ndajë me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Në këto dy imazhet që ka publikuar së fundmi, ajo befason me format trupore e që siç duket befasitë nuk mungojnë nga ana e saj.

“Diçka e re po vjen, bëhuni gati”, ka shkruar ajo.

Se për çfarë ështa fjala pritet të kuptohet në ditët në vijim. /Lajmi.net/

Something new is coming ?Get Ready? #T7

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Loading...