Elvana Gjata kohën e fundit është shumë aktive me këngë dhe koncerte.
Ajo kujdeset që përmes rrjeteve sociale vazhdimisht të sjell pamje nga çdo vend që shkon, shkruan lajmi.Para koncertit të fundit, ajo ka publikuar një sërë fotosh dhe videos me të cilat tregoi se si po dukej. E në një prej tyre, asaj i ka ndodhur një ekses, pasi derisa po bënte lëvizje me fustanin e bardhë e të gjatë, ajo pa dashje rrëzohet.
LEXO EDHE
Rrëzohet Elvana, nuk heziton ta publikojë momentin…

Kujtojmë që projekti i fundit nga Elvana është “Mike” në duet me Ledri Vulën dhe John Shahun.

Killed it #beforetheshow

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Loading...