Këngëtarja Elvana Gjata bëri rikthim të bujshëm në fillim të 2018-ës.
Albumi i saj “3Ep” me gjashtë këngë, u prit shumë mirë në publik kurse ka njoftuar rreth projektit të ri, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet e veshur në të kuqe, veshje kjo që i vinte pah linjat trupore.

Elvana ka pranuar shumë pëlqime dhe komente nga ana e fansave, të cilët e komplimentonin atë për stilin unik. /Lajmi.net/

Forever 90s

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Loading...