Ema Ismaili është motra e mesme në familjen Ismaili
Ajo është tepër e lidhur pas motrave të saj, e tashmë që Adelina është bërë nënë, këtë dashuri për nipin Ema po e shpreh edhe publikisht. Në shumë foto që ajo hedh në instastory, pjesë e tyre është edhe nipi Uliksi.

Ema shihet shpesh me të e kjo na bënë që të kuptojmë se sa shumë e do ajo nipin e vetëm të saj, shkruan “Kosovarja”.

Adelina është me fat që ka motra si Emën dhe Zanfinën.

Të cilat përveç që janë shumë të bukura dhe seksi, ato i ka çdo sekondë pranë edhe kur është puna për ndonjë ndihmë apo për t’ia mbajt djalin.

e1

Loading...