Emily Ratajkowski është njëra nga modelet më të famshme në mbarë botën.

Ajo njihet për imazhet tejet provokuese, me të cilat merr mijëra pëlqime dhe komente në rrjet, shkruan lajmi.net.

Modelja është edhe imazh i markave më prestigjioze në botë dhe vazhdon të jetë shumë e kërkuar ende.

Së fundi, modelja ka publikuar disa fotografi nga dushi ku shfaqet tërësisht nudo, e në disa prej tyre ajo pozoi e mbuluar vetëm me peshqir.

Edhe kësaj radhe, modelja vuri në pah format perfekte trupore, për të cilat edhe shquhet si modele. /Lajmi.net/

Loading...