Nuk duhen shumë fjalë për të përshkruar modelen shqiptare Emina Cunmulaj, pasi ajo me anë të rrjeteve sociale është bërë tashmë thuajse pjesë e familjeve tona.

Duke qenë se poston shpesh dhe lidhur me çdo gjë, më tepërse sa modele ajo është një blogere shumë e zonja dhe për këtë flasin edhe ndjekësit e saj të shumtë.

Në një video rutinë që ajo ka publikuar në Instagram vetëm pak më parë, Emina tregon një hapësirë të madhe në dhomën e vogëlushes së saj Ella Faria që është zënë nga rroba të paketuara.
“I shikoni këto këtu? Janë rrobat e Ella-s që nuk i bëjnë më. Nuk kemi ndërmend t’i hedhim sepse do ja kalojmë kur në familje të vijë një tjetër vajzë…” – thotë Emina shumë e lumtur duke i dhënë të gjithëve një mesazh që ajo e ka të trashëguar nga fëmijëria e saj në Shqipëri: “Rrobat kalohen nga motra tek motra dhe kjo është diçka që të lidh shpirtërisht!”.

r1_1505897615-8220864

Loading...