Legjenda e futbollit kuq e zi, Lorik Cana shumë shpejt do të bëhet protagonist i një filmi.

Kjo pasi kompania ‘Digitalb’ është në rrugë e sipër të krijimit të një dokumentari për futbollistin nga Gjakova.

Produksioni që po merret me inçizimin e filmit tashmë ka publikuar një pjesë të këtij projekti.  Ka të bëjë me karrierën dhe jetë në përgjithësi të futbollistin.

 

Loading...