Enca Haxhia është një nga femrat më të përfolura në shoubizin shqiptarë.
Duke qenë se është aktive në rrjete sociale Enca publikon foto dhe video nga më të ndryshmet, duke mos munguar edhe ato provokuese, shkruan lajmi net.

E fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit është kur nxjerr gjoksin komplet gjoksin e që tregon një fakt mbi jetën e saj.

“Këtu është një fakt për mu që askush nuk e din, jam e lindur me këtë shenjë në dorë”, ka shkruar ajo.

“DUA”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ndërkaq ka paralajmëruar edhe projekte të reja do t’i sjell gjatë verës. /Lajmi.net/

Loading...