Midis Encës dhe Noizyt pati një përplasje publike pak kohë më parë, për shkak se Enca tha publikisht se për gjithçka kishte nuk i njihte asnjë meritë askujt tjetër, përves vetes së saj.

Kjo gjë nuk i pëlqeu Noizyt dhe e akuzoi publikisht në Instagram si mosmirënjohëse duke e përjashtuar nga grupi “OTR”.

Por edhe këtë herë “mbretëresha e Instagram-it”, ua bën me dije se është “SELFMADE” dhe se është kjo shprehje është titulli i albumit të saj të parë.

Ajo ka nxehur edhe njëherë gjakrat duke postuar një fotografi mbi të cilën shkroi sërish fjalën e sherrit. /albeu.com/

Loading...