Ka muaj, javë e ditë që e ka paralajmëruar.
E këngëtarja Enca Haxhia më në fund ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Dua’, shkruan lajmi.net

Muzika dhe teksti i këngës është shkruar nga Enca kurse producimi u bë nga Big Deal Records.

Kënga flet për një dashuri të ndaluar ku Enca e do një burrë të martuar, prandaj ajo kërkon ndihmë nga qielli për t’ia larguar këtë dëshirë.

‘Dua’ është finalizuar me klip i xhiruar në kishë e në shtrat me modelin spanjoll ku ajo bën skena erotike./Lajmi.net/

Loading...