Enca Haxhiu është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare jo vetëm për muzikën por edhe format bombastike.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë provokuese dhe në formë.

Enca shihet me flokët e gjata dhe kaçurrela teksa pozonte këndshëm para aparatit fotografik.

Ndryshe, ajo ditëve të fundit ka publikuar shumë imazhe me familjen që na bënë të kuptojmë se po kalon shumë kohë me ta.

Loading...