Këngëtarja atraktive shqiptare, Enca Haxhia, ka publikuar një video provokative në rrjetin social Instagram.

Ajo me anë të një video ka vënë në plan të parë të pasmet.

Enca shihet në veshje ngjyrë të zezë dhe këpucë të gjata të kuqe.

Bukuroshja ka shkruar se të pasmet i ka vënë në pozitë për t’iu kundërpërgjigjur atyre që e flasin keq për të.

Loading...