Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka lajmëruar se së shpejti do ta shohim në një prodhim kinematografik si aktore.
“Do të aktroj së shpejti dhe jam shumë e ekzaltuar!”-ka shkruar këngëtarja. Nuk dihen ende detaje se çfarë roli apo cilin produksion do të jetë Enca. Ky lajm duhet t’i ketë gëzuar shumë fansat e këngëtares, e cila është mjaft e preferuar sa i përket këngëve dhe hiteve të saj.

e1

Loading...