Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit dhe shpesh publikon foto provokuese në rrjete sociale.

Por këtë herë këngëtarja Eni Koçi ka publikuar një foto ku shfaqet më e relaksuar se kurrë. Krahas kësaj në foto në Instagram ajo ka shkruar: “Koha për të bërë të lumtur shpirtin tënd,”-përfundon postimi i Enit, të cilën e shohim të veshur sportive./Gazeta Express/

 

Loading...