Këngëtarja Eni Koci është emër shumë i dashur për publikun.
Muajt e fundit, ajo është shumë aktive me realizimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shquhet për linjat trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo paraqitje publike.

Në rrjete sociale, Eni ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet seksi si çdo herë, e veshur me një fustan të shkurtër.

“E egër dhe e lirë”, ka qenë mbishkrimi që ajo u la fotografive ku mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e fansave. /Lajmi.net

Wild & Free

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Loading...