Ezgjan Alioski befason babain e tij, i blen Mercedes të ri

Ezgjan Alioski i ka përgatitur një befasi të madhe babait të tij, Sadri Alioski, duke i dhuruar një makinë të cilën e kishte ëndërruar gjatë gjithë jetës. Para një muaji Alioski nga Lugano kaloi te Leeds United në Angli. Dhe, menjëherë pas transferimit në Ishull ai ka qeras babain e tij me Mercedes të ri.

“Sot befasuam babin e Alioskit me një dhuratë speciale nga djali i tij, automobil që cdo herë e kishte ëndërruar”, kanë shkruar nga Agjensia që përfaqëson futbollistin shqiptar./lajm

Loading...