Kosovë-Shqipëri

Familja e kryeministrit Rama kalon fundjavën në Tiranë (FOTOT)

edi-rama-me-zahon-1_1497876112-5843306

Kanë zgjedhur sheshin “Skëndërbej” për të kaluar pasditen familja e Kryeministrit Edi Rama.

Zaho është parë të shëtisë me biçikletën e tij dhe si shumë fëmije të tjerë, ka shijuar zbathur ujin mbi pllakat e sheshit.

Motra e tij Rea është argëtuar së bashku me të, ndërsa Linda është parë tu bënte foto fëmijëve të saj.

To Top