Prokurorja e Prokurorisë Publike Speciale të Republikës së Maqedonisë, Fatime Fetai, në çdo paraqitje publike dallohet me sharmin, stilin dhe elegancën, shkruan Gazeta Koha.

Fatimja, duket të ketë shkëlqyer edhe dje.

Grimerja më e njohur në vend Fitore Berisha, e cila me duart e saja të arta zbukuron shumë femra të vendit dhe jashtë tij.

Ajo secilën vajzë që ‘fut’ në duart e saj bën që ajo të duket por si një princeshë.

Në rrjetin social Instagram, Fitorja publikon imazhe të shumë femrave që vizitojnë sallonin e saj.

Por dje ajo ka publikuar imazh me të cilin ka plasur rrjetin, atë të Fatime Fetait, duke zgjuar kurreshtjen e të gjithëve, pasi siç dihet Fetai jetën e saj private mundohet ta mbajë jashte syve te opinionit duke mos e gjetur në asnje rrjet social. Mirëpo nuk është hera e parë qê Fetai grimin ia beson Fitores.

Loading...