Shtabi Komunal Zgjedhor dhe Dega e BDI-së Kërçovë organizuan koktejin tradicional i cili organizohet çdo fund vit me rastin e ndryshimit të motmoteve. Të pranishëm në këtë koktej ishin kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, zv/kryeministri Musa Xhaferi, deputeti Artan Grubi ndërsa nuk ishte prezent kryetari aktual i komunës së Kërçovës Fatmir Dehari. Pas kësaj tani shtohen akoma më shumë zërat për largimin e mundshëm të Fatmir Deharit dhe Hazbi Likës nga BDI-ja./Shqipmedia

VIDEO-LINK:

Ali Ahmeti:Të këqijat i luftojmë bashkë, të mirat i prodhojmë bashkë

Gepostet von TV Gurra am Samstag, 26. Dezember 2015