Maqedoni

Fëmijët e Demës nga Grupi i Kumanovës këndojnë në festival këngën “Malli për Babin”

Screenshot_20171207-182356

Me fillim në ora 18.oo,në Pallatin e Kulturës në Tetovë,do të mbahet Festivali i Këngës për Fëmijë “BLETËZAT”, ku do të marrin pjesë edhe Sylë dhe Enes Shehu, fëmijët e Demë Shehut nga Grupi i Kumanovës, shkruan Gazeta Lajm.
“Syla & Enesa do të konkurojnë me këngën :
“Mall për Babin”
Ju deshiroj suksese,
Babi”, ka shkruar Demë Shehu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top