FIFA e ka zbuluar treshen e kandidatëve për ta fituar çmimin e Trajnerit më të mirë. Zlatko Dalic, Didier Deschamps dhe Zinedine Zidane janë tre kandidatët finalist për ta fituar çmimin e Trajnerit më të mirë sipas FIFA-s, që do të dhurohet më 24 shtator në Londër. Votimi është bërë nga fansat, gazetarët, trajnerët e Kombëtarëve dhe kapitenët e Kombëtarëve.

Loading...