Fjolla Morina për “Mirage” ka rrëfyer shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka zbuluar detaje nga projekti i saj i fundit “Fustani”, si dhe foli edhe për paraqitjen e saj provokuese në këtë klip.

Përveç kësaj, ajo i dha fund edhe debatit lidhur me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani, duke zbuluar se çfarë i ka shkruar ai.

Ndërsa, e pyetur lidhur me ‘dissat’ që tashmë po aplikohen shumë në estradë nga reperet e reja, Fjolla ka befasuar me përgjigjen.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë thotë ajo për ‘dissat’. /Lajmi.net/

Loading...