Fjolla Morina ka qenë e ftuar të premtën në një intervistë për “Mirage”.

Fjolla Morina ka treguar shumëçka nga jeta profesionale dhe u ndal veçanërisht tek detajet e projektit të fundit.

Ajo në “Mirage” vendosi t’i jap fund konfliktit virtual që pati me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani.

Këngëtarja ka rrëfyer ngjarjen e papritur që i kishte ndodhur kur shkoi në vizitë, në shtëpinë e Genta Ismajlit.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni se çfarë i ndodhi në shtëpinë e Gentës.

Loading...