Flaka Krelani është shfaqur joshëse në foton e fundit.

Këngëtarja Flaka Krelani nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instagram ka provokuar fansat, ndërkohë që ka treguar edhe njëherë simpatinë ndaj reperit 2Pac.

Në foton e postuar ajo shihet në shtrat derisa ka veshur një bluzë të shkurtër e cila i zbulon këmbët seksi.

Flaka sa i përket karrierës muzikore është aktive dhe detaje nga muzika po ashtu jeta private ka shpalosur në një intervistë të dhënë së fundmi për ‘Mirage’.

Ajo ishte edhe pjesë e rubrikës ‘Kë zgjedh’ dhe përgjigjet që i jep për kolegët e saj nuk duhet t’i humbisni.

Loading...