ShowBiz

FOTO/ Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk fansa të Era Istrefit

almedaabazi

Era Istrefi është këngëtarja e preferuar e çiftit të njohur Almeda Abazi dhe bashkëshortit të saj, aktorit turk, Tolgahan Saysman. Këtë e tregoi vetë bukuroshja shqiptare gjatë ditës së djeshme përmes një postimi në rrjetet sociale. Ajo publikoi një video në profilin e saj Instagram në të cilën shfaqej së bashku me partnerin e saj në makinë, ndërsa në sfond dëgjohej kënga e ‘Redrum’ e këngëtares shqiptare.

auto_Screenshot_81490007950

To Top