Gëzojnë shoqëri mes tyre.

Beatrix Ramosaj, këngëtarja kosovare dhe modelja bukuroshe Oriola Marashi kanë vendosur t’i ‘çmendin’ ndjekësit e tyre

Ka qenë Triksa ajo që në Instastory ka hedhur, ku shihet bashkë me Oriolën, me të cilën kishin ekspozuar gjokset e tyre.

Duke u dukur tejet seksi, ato thanë se janë binjake!

Loading...