Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është kthyer në idhullin e shumë prej nesh. Me stilin dhe zërin e saj të veçantë këngëtarja ka arritur të rrëmbejë mjaft zemra.

Por pavarësisht kësaj duket se askush nuk i ka rrëmbyer zemrën këngëtares. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ Bebe Rexha ka një kërkesë mjaft të veçantë për të gjithë ju:

“Kush dëshiron të bëhet i dashuri im për ditën e ‘Shën Valentinit”? Gjithcka që kërkoj është një kuti me çokollata dhe trëndafila të kuq”- ka shkruar këngëtarja e cila nëpërmjet këtij postimi tregon se është ‘single’.

qq

Loading...