ShowBiz

FOTO/ Bella Hadid shfaq linjat në Xhamajka

auto_fdfgrgt-650x3581490020234

Modelja Bella Hadid, ka shfaqur linjat e saj në një ujvarë të Xhamajkës.

Bella e cila është modele e Victoria’s Secret tregoi trupin e tij perfekt në një palë bikini të cilat janë ngjyrë trupi.

Ajo preferoi të shkoi në Xhamajka këtë vikend dhe bashkë me shoqet e saj ndau disa momente të këndshme.

Bella tregoi këmbët e gjata dhe barkun e shesht në ujërat e Xhamajkës.

bella-3_11490020230 bella_11490020227 bella-2_11490020232

To Top