Foto/ Çmendet Zhadja e ‘Klon’, i heq të gjitha dhe del lakuriq siç e ka bërë nëna

Ju kujtohet Zhade nga seriali i famshëm ‘Klon’?

Të gjithë e kujtojmë Klonin, i cili disa vite më parë ka marrë vemendjen e të gjithë shqiptarëve, protagonistja kryesore Zhade mesa duket paska ndryshuar shumë.

Aktorja Giovanna Antonelli është shfaqur në super formë edhe pse është 42 vjeçe.

Në faqen e saj në Instagram, e clia ka mbi 8 milion ndjekës, Zhade ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur dhe provokuese.

Stili i ri i flokëve e tregon atë edhe më të freskët.

Loading...