LifeStyle

FOTO/ Disa këshilla që ju ndihmojnë të dukeni gjithmonë me stil

auto_1-6_11489659009

Ndonjëherë shpenzoni shumë duke menduar se si të kombinoni veshjet tuaja  në një dalje të zakonshme, kjo pasi të dukesh bukur, padyshim që kërkon kohë dhe përkushtim.

Kjo është edhe arsyeja pse shpesh është shumë e dhimbshme të shohësh gjithë mundin tënd të shkojë dëm, për një gabim të vetëm.

Shikoni më poshtë disa këshilla të vogla që ju të mos bëni gabime në paraqitjen tuaj.

auto_7719510-col10-0-1479386061-1479386065-650-96cc001b76-1-14798051651489658995

Zgjedhja e gabuar e rrobave të brendshme

auto_7719160-col9-0-1479386048-1479386051-650-74b27dac0e-1-14798051651489658996 (1)

Dizajne të çuditshme të rrobaveImage

Kombinimi i ngjyraveImage

Materialet jo origjinaleImage

Mungesa e bizhuteriveImage

Detaje të vogla por që vërehenImage

Veshja e rrobave që nuk janë të duhurat për trupin tuajImage

Mospërputhja e veshjes me vendin ku shkoniImage

Kur nuk vishesh në “harmoni” me motinImage

Përgatitjet e momentit të fundit

 

 

 

 

 

 

 

 

To Top