ShowBiz

FOTO/ Film erotik? Modelja shqiptare tregon të vërtetën: Deri tani kam marrë pjesë në…

auto_aurela_11516670574 (1)

Pas publikimeve të disa fotove të Aurela Hoxhës në Barcelonë teksa po bashkëpunon me studion e artit, modës dhe kinemasë “Belledejour”, u përfol se ajo do të ishte pjesë e një filmi erotik.

Por vetë modelja seksi ka hedhur poshtë çdo gjë, duke thënë se ajo ka marrë pjesë në 3 filma të cilët kanë qenë artistik, dhe i radhës do të jetë i tillë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top