Këngëtari shqiptar Enis Bytyqi duket se ka zgjedhur një mënyrë krejtësisht të fshehtë për ti dhënë fund beqarisë së tij. Ai ështe në një lidhje me një vajzë e cila quhet Rina por nuk është e njohur për opinionin publik.

Çifti duket se kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe këtë e kanë bërë larg mediave dhe shumë thjesht. Nga disa foto të publikuara në rrjetet sociale çifti duket duke lëshuar disa tollumbace dhe nga veshja dallohet mjaft mirë se ceremonia e martesës nuk kishte qënë tradicionale. Rina e veshur me nje fustan elegant të ngjeshur pas trupit dhe me një xhaketë e cila i jep seriozitetin e duhur këtij momenti ndërsa Enisi me një kostum të zi.

Loading...